Jste zde:   Domovská stránkaPŘÍPADOVÉ STUDIE

Případové studie a reference

Přečtěte si konkrétní případové studie, které vám alespoň trochu nastíní, jak v oblasti poradenství pro gastronomické provozy pracujeme.

Vytvořeno 29. leden 2015 Kategorie: Případové studie

Novoměstský hotel ***

Novoměstský hotel stojí v centru Prahy, kousek od Václavského náměstí a hned vedle Karlova náměstí. Konkrétně v ulici Řeznická 4. Díky své poloze má velkou konkurenční výhodu, což výrazně zvyšuje jeho atraktivitu z pohledu tuzemských, ale i zahraničních hostů. Hotel poskytuje 33 prostorných pokojů, restauraci, lobby a v letních měsících je také pro ubytované k dispozici vnitrobloková terasa. Hotel nabízí prvotřídní služby, je velmi čistý, hezký a celkově příjemný. Ale stačí tyto základní atributy k tomu, aby se host do hotelu opět vrátil? Přečtěte si, jaké jsme odhalili nedostatky a v čem hotel naopak velmi vyniká a zaslouží si velkou pochvalu.

 
Vytvořeno 12. leden 2015 Kategorie: Případové studie

Restaurace Carino

Restaurace Carino se nachází na Husově náměstí v Berouně a je dalším důkazem toho, že kvalitní gastronomie v Čechách stále nevymřela. Tato úžasná restaurace s jasnými cíli si u nás objednala Mystery shopping hlavně za učelem zdokonalení toho, co již v restauraci funguje. Chtěli vědět náš názor a vnést do jejich restaurace něco víc, nějakou přidanou hodnotou. Také chtěli vědět z profesionálního hlediska, jak si vede jejich tým zaměstnanců. Musíme říct, že jsme byli mile překvapeni kvalitou, ale určité mezery tam byly.

 
Vytvořeno 6. říjen 2014 Kategorie: Případové studie

Wellness hotel SAUNA

Není lepšího důkazu o efektivitě Mystery Shopping než ukázka z praxe. K provedení analýzy nás oslovil Wellnesshotel Sauna, který leží v malebné vesničce Karlov pod Pradědem. Místo pro hotel je to jako stvořené. Okolí nabízí celou řadu turistických aktivit po celý rok. Jaro, léto i podzim jsou ideální pro jízdu na kole i pěší turistiku, v zimě je možné se vyřádit na nedalekých sjezdovkách. V okolí se nachází i celá řada zajímavých míst jako hora Praděd, Lázně Karlova Studánka, Rešovské vodopády, hrad Sovinec a další.

 
obchodni-sit.jpg

Publikujeme

publikace

Novinky přímo na váš email

Máte zájem o naše novinky? Zadejte svůj email.

Email bude použit pouze pro naše novinky

Vyhledávání

Systémy pro restaurace

Systémy pro restaurace

Systémy pro obchody

Systémy pro obchody

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro recepce

Systémy pro recepce


Konzultace a poradenství v gastronomiiAWIS Global Systems s.r.o. © 2016

Mystery shopping pro gastronomii - Ekonomika provozu pro restaurace - Systematická gastronomie - Poradenství a konzultace - Mystery shopping nejen v Praze a Brně