Jste zde:   Domovská stránkaPUBLIKACEPropojení kamerového a pokladního systému aneb, aby vám nic neuniklo!
Vytvořeno 24. září 2014 Kategorie: Publikace

Propojení kamerového a pokladního systému aneb, aby vám nic neuniklo!Jednou z unikátních nabídek společnosti AWIS je možnost propojení pokladního a kamerového systému ve vaší restauraci, baru, kavárně či obchodě. Na to, co všechno pokladní modul KAMERA provázaný s kamerovým systémem umí, jsme se zeptali Petra Punčocháře ze společnosti AWIS.

 

 

 

 

Jak propojení kamerového a pokladního systému funguje?

Petr PunčochářKamerové systémy tvoří další část uceleného řešení českých pokladních systémů AWIS. Propojením hostovaného kamerového dohledu a pokladního systému získávají provozovatelé a majitelé restaurací maximální přehled a informace o tom, co se v provozovně děje. Služba NetRex Monitor umožní nejenom sledování dění on-line přes internet, ale také chytře ukládá veškeré záznamy na lokální úložiště i vzdálené zabezpečené servery společnosti NetRex a kontroluje funkčnost všech zařízení. Tím je zajištěna jak spolehlivá záloha nahrávek, tak i velmi rychlé vyhledání záznamu a celá stabilita systému. Kamerový systém chrání nejen majitele a provozovatele, ale i zaměstnance a celý byznys.

 

 

 

V čem je síla kamerového systému?

Aplikovaný kamerový systém je velmi efektivní a kontrolní nástroj nad celým byznysem. Efektivním se stává v případech, kdy dochází k pravidelným únikům zboží či finančních prostředků, a to jak ze strany zaměstnanců, tak ze strany zákazníků. Díky kamerovému systému je možné zpětně dohledat všechny kritické okamžiky, a problémy rychle vyřešit. On-line přístup přes internet umožní sledovat a kontrolovat práci zaměstnanců a celého chodu podniku prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Nemluvě o odstrašujícím faktoru kamer na zloděje.

Jaké události kamerový systém zaznamenává?

Kamerový systém přehrává následující kritické události: historii účtu, storna, slevy, přesuny položek mezi účty, zahájení směny, ukončení směny, příchod a odchod, zrcadlo a uzávěrku. Během několika minut si majitel může přehrát smyčku, která mu ukáže všechna storna, která v konkrétním dni probíhala.

Co konkrétně pokladní modul KAMERA dokáže?

Zásuvný modul KAMERAZásuvný modul KAMERA poskytuje propojení a komunikaci mezi pokladním systémem AWIS a kamerovým systémem NetRex. V náhledu monitoru pokladny poskytuje on-line kamerový dohled nad provozovnou i pracovištěm. Jak už jsem uvedl, umožňuje také uchovávat a vyhledávat specifické zá-znamy pouze kritických událostí, jakými jsou například storna, objednávky do kuchyně, placení účtu… Modul KAMERA je kompatibilní pouze s kamerovým systémem firmy NetRex. Na základě propojení vzdáleného dohledu firmy NetRex a pokladního systému AWIS je možné získat přesné informace o tom, co se kdy stalo, případně co se právě na provozovně děje, a také upozornit na případné nebezpečí formou SMS nebo e-mailu. NetRex Monitor je služba, která nabízí dohled nad sledovanými prostory přes internet nebo mobilní telefon. V pokladním systému tak restauratéři vyhledají ke každé události video záznam a mohou si danou událost zpětně přehrát.

 

Má toto unikátní propojení ještě nějaké další výhody?

Majitelé či manažeři mohou pohodlně z pokladního systému sledovat dění ve všech úsecích provozu – v baru, v salónku... Vyvarují se toho, aby hosté či zákazníci dlouho čekali na příchod personálu, mohou snadno kontrolovat manipulaci s pokladní zásuvkou, jednoduše řečeno, mají před sebou celý provoz „jako na dlani“.

 

RENÉHO RECEPTY

obchod.jpg

Publikujeme

publikace

Novinky přímo na váš email

Máte zájem o naše novinky? Zadejte svůj email.

Email bude použit pouze pro naše novinky

Vyhledávání

Systémy pro restaurace

Systémy pro restaurace

Systémy pro obchody

Systémy pro obchody

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro recepce

Systémy pro recepce


Konzultace a poradenství v gastronomiiAWIS Global Systems s.r.o. © 2016

Mystery shopping pro gastronomii - Ekonomika provozu pro restaurace - Systematická gastronomie - Poradenství a konzultace - Mystery shopping nejen v Praze a Brně