Naši konzultanti - AWGS Mystery Shoppers

Seznamte se s našimi odborníky, kteří jsou srdcem společnosti AWGS. V případě, že se stanete naším zákazníkem, veškeré konzultace, poradenství, analýzy, Mystery Shopping a další námi nabízené služby, budete řešit právě s nimi. Přečtěte si základní informace o našich Mystery Shopperech, abyste se ujistili, že své práci rozumí, a že vám pomohou získat z vaší restaurace nebo hotelu maximum.

Petr Vopátek - hlavní gastro konzultant a Mystery Shopper

Petr vopátekPetr je hlavou celého našeho AWGS týmu. Zastává pozici hlavního manažera, je konzultant, poradce, Mystery Shopper, ale také lektor moderní gastronomie, která patří zároveň mezi jeho koníčky. Petr je kuchař, číšník, ale také sommelier. Absolvoval několik odborných kurzů, a podle jeho slov mezi ty nejcennější řadí odborné znalosti Vinařské akademie Viléma Krause ve Valticích v procesu dekantace a sabrage. Jako barman byl kdysi odpovědný za péči o bar v restauraci Magická zahrada v Praze, a jako manažer působil svého času v NordSee restaurantu nebo ve francouzské restauraci Ces´t La Vie v Praze na Kampě.

 

V restauraci Nota Bene, které zvítězila v roce 2012 v prestižní soutěži Czech Bar Awards, nastavil a realizoval systém obsluhy. Byl také vybrán, aby obsluhoval zpěvačku Madonnu, když vystupovala v Praze, nebo známého holywoodského herce Wesley Snipese. Celý jeho profil neleznete zde.

Dana Romancová - konzultantka a Mystery Shopper

Dana RomancováDana je součástí AWGS týmu od roku 2013. Zastává funkci Mystery Shoppera na úrovni personalistiky, je hlavní manažerkou našeho gastronomického portálu GastroZoom.cz, ale také zároveň konzultantkou pro lidské zdroje a řízení lidí v oblasti gastronomie. Vystudovala management obchodu a v oboru gastronomie má velmi bohaté zkušenosti s více jak 16-ti letou praxí. Za svou kariéru řídila několik gastronomických podniků (bary, kluby, restaurace apod.) na úrovni vyššího managementu, ale také jako pravá ruka ředitele. V případě, že s námi budete řešit otázky týkající se personálního obsazení ve vašem gastronomickém zařízení, je velmi pravděpodobné, že to bude právě s ní. Díky své praxi vám pomůže odhalit většinu zaměstnaneckých problémů a vyselektovat z vašeho personálu ty nejlepší. 

V dětském centru Človíčkov pracovala jako asistentka ředitele a provozní. Pořádala pro děti různé eventové, vzdělávací a odpočinkové akce, ale také dětské oslavy a animační programy. Vše realizovala od samotného vymýšlení až po kompletní zajištění všech potřebných věcí a koordinace lidí.

 

 

obchodni-sit.jpg

Publikujeme

publikace

Systémy pro restaurace

Systémy pro restaurace

Systémy pro obchody

Systémy pro obchody

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro recepce

Systémy pro recepce


Konzultace a poradenství v gastronomiiAWIS Global Systems s.r.o. © 2016

Mystery shopping pro gastronomii - Ekonomika provozu pro restaurace - Systematická gastronomie - Poradenství a konzultace - Mystery shopping nejen v Praze a Brně