Pokladny a pokladní systémy pro gastronomii

Nemáte ještě registrační pokladnu nebo pokladní systém či  EET ? Uvědomujete si, že je to velká chyba? Víte, že investice do pokladny se vám vrátí rychleji, než vás stačí vaši zaměstnanci znovu okrást? Garantujeme vám, že až si koupíte kvalitní pokladní systém, jednou pro vždy eliminujete úmyslné zaměstnanecké ztráty a ekonomika vašeho provozu (/ekonomika-provozu) se razantně změní.

Vyvíjíme pokladní systémy pro gastronomii

Naše mateřská společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o., která byla založena v roce 1992, vyvíjí vlastní pokladní systémy nejen pro gastronomii, ale také pro obchody, obchodní řetězce a nákupní centra. My, jakožto AWIS Global Systems s.r.o., se aktivně podílíme na vývoji pokladního systému pro gastronomické prostředí.

Nabízíme komplexní řešení pro restaurace a hotely

Mimo pokladní systém pro gastronomii vyvíjíme také systém pro podniky s rozvozem jídel, rezervační systém pro recepce a hotely a komplexní restaurační systém.

 

Pokladní sestava AWIS GASTRO

Pokladní sestavyDle vašich dispozic a potřeb vám navrhneme a doporučíme ideální řešení, jakou zvolit pokladní sestavu, aby byla ekonomicky výhodná a splňovala všechny vaše požadavky. Na základě analýzy a zkušeností našich klientů jsme sestavili Pokladní sestavu AWIS GASTRO, která je složena z nejpopulárnějších a nejžádanějších komponent, vhodných právě pro gastronomii. Více informací o této sestavě naleznete přímo v našem eshopu zde.

 

 

Pronájem pokladny s pozdějším odkupem

Pronájem pokladny s pozdějším odkupemPokud se zatím necítíte na investici několika desítek tisíc korun do pokladního systému, nabízíme vám možnost dlouhodobého pronájmu pokladny za pouhých 890 Kč bez DPH za měsíc. Pronájem pokladního systému zahrnuje hardware, software, instalaci a kompletní školení obsluhy. Pokladnu, kterou vám pronajmeme, si můžete následně odkoupit. Více informací naleznete v našem eshopu na stránce Pronájem pokladny a pokladního systému dlouhodobě.

 

Pokladní software - 5 systémů a 28 modulů

Pokladní softwareV současnosti vám můžeme nabídnout celkem 5 pokladních systémů a 28 pokladních modulů (dodatečné funkce), které jsou určeny pro obchody, restaurace, hotely, penziony, recepce, sportovní a zábavní centra, wellness centra, víceúčelové haly, ale také například pro ordinace. Všechny tyto systémy se dají vzájemně provázat a umožňují i propojení s jinými programy, jako je například ekonomický systéme POHODA nebo FLEXIBEE, informační systéme OBIS, rezervační systéme PREVIO nebo HORES či výčepní systéme CESK. Více informací naleznete v našem eshopu v sekci pokladní software.

 

Pokladní hardware - více jak 30 doplňků

Pokladní hardwareKvalitní hardwarové vybavení je stejně důležité, jako software. V našem eshopu naleznete přes 30 různých typů hardwarových doplňků, jako například dotykové monitory, dotykové pokladny - POS, mobilní terminály a přenosné pokladny, platební bankovní terminály, laserové skenery a čtečky magnetických karet a čárových kódů, pokladní tiskárny účtenek - jehličkové i termo, váhy a váhové systémy, doplňkové vybavení a příslušenství, ale také servery nebo stolní a mini PC. Podívejte se na naši nabídku.

 

Webové aplikace pro online správu

Webové aplikaceWebové online aplikace jsou další z řady našich systémů. Jsou čím dál více žádané a používané, a ohlasy našich klientů jsou vysoce pozitivní. K našim pokladním systémům si můžete dokoupit například E-POKLADNU pro internetový obchod se skladem, ONLINE REZERVACI STOLŮ pro restaurace a hotely, CENTRÁLNÍ POKLADNÍ MODUL - pobočkový pokladní systém, CRM a ERP UniQ - podnikový informační systém, Systém CONTROL - software pro vymáhání pohledávek, POLEDNÍ MENU - automatický export menu na web nebo Facebook a další online vymoženosti. Celou nabídku webových aplikací naleznete zde.

 

Spotřební zboží pro vaší pokladnu

Spotřební zbožíAž si koupíte pokladnu, určitě budete tu a tam potřebovat také spotřební zboží, které je nedílnou součástí při používání pokladních systémů. Vaše pokladní tiskárna bude určitě vyžadovat pokladní termokotoučky. V případě, že uvažujete do vašeho podniku zavést také klientský, věrnostní nebo slevový program, nabídneme vám magnetické nebo čipové RFID karty, a to včetně vlastního potisku. Jako doplněk si u nás můžete zakoupit také operační systém Microsoft Windows. Veškeré spotřební zboží naleznete opět v našem eshopu zde.

 

Servisní služby a technická podpora

Servisní službyCelé komplexní řešení uzavírají servisní služby. Nabízíme našim klientům kvalitní servisní služby veškerého dodaného hardwaru, školení, instalaci systémů, vzdálenou podpora, pronájmy, možnosti financování nebo například konzultace a odborné poradenství. Všechny tyto doplňkové služby si můžete prohlédnout v sekci služby.

 

mobilni-cisnik.jpg

Publikujeme

publikace

Modul SHERIFF

Máte pocit, že vaši zaměstnanci nejsou poctiví, ba dokonce, že vám kradou? Vaše řešení se možná nachází v této video prezentaci.

MODUL SHERIFF

Rychlý kontakt

Pobočka Brno
Špitálka 122/33, 602 00 Brno
Pevná linka: 511 447 444
Mobilní telefon: 725 251 538
E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pobočka Praha
Na Plzeňce 1236/4, 150 00 Praha 5
Pevná linka: 222 531 222
Mobilní telefon: 775 562 349
E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pobočka Ostrava
Stodolní 835/17, 702 00 Ostrava
Pevná linka: 555 500 103
Mobilní telefon: 702 119 725
E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Systémy pro restaurace

Systémy pro restaurace

Systémy pro obchody

Systémy pro obchody

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro recepce

Systémy pro recepce


Konzultace a poradenství v gastronomiiAWIS Global Systems s.r.o. © 2016

Mystery shopping pro gastronomii - Ekonomika provozu pro restaurace - Systematická gastronomie - Poradenství a konzultace - Mystery shopping nejen v Praze a Brně