Jste zde:   Domovská stránkaPŘÍPADOVÉ STUDIE

Případové studie a reference

Přečtěte si konkrétní případové studie, které vám alespoň trochu nastíní, jak v oblasti poradenství pro gastronomické provozy pracujeme.

Vytvořeno 29. leden 2015 Kategorie: Případové studie

Novoměstský hotel ***

Novoměstský hotel stojí v centru Prahy, kousek od Václavského náměstí a hned vedle Karlova náměstí. Konkrétně v ulici Řeznická 4. Díky své poloze má velkou konkurenční výhodu, což výrazně zvyšuje jeho atraktivitu z pohledu tuzemských, ale i zahraničních hostů. Hotel poskytuje 33 prostorných pokojů, restauraci, lobby a v letních měsících je také pro ubytované k dispozici vnitrobloková terasa. Hotel nabízí prvotřídní služby, je velmi čistý, hezký a celkově příjemný. Ale stačí tyto základní atributy k tomu, aby se host do hotelu opět vrátil? Přečtěte si, jaké jsme odhalili nedostatky a v čem hotel naopak velmi vyniká a zaslouží si velkou pochvalu.

 
Vytvořeno 12. leden 2015 Kategorie: Případové studie

Restaurace Carino

Restaurace Carino se nachází na Husově náměstí v Berouně a je dalším důkazem toho, že kvalitní gastronomie v Čechách stále nevymřela. Tato úžasná restaurace s jasnými cíli si u nás objednala Mystery shopping hlavně za učelem zdokonalení toho, co již v restauraci funguje. Chtěli vědět náš názor a vnést do jejich restaurace něco víc, nějakou přidanou hodnotou. Také chtěli vědět z profesionálního hlediska, jak si vede jejich tým zaměstnanců. Musíme říct, že jsme byli mile překvapeni kvalitou, ale určité mezery tam byly.

 
Vytvořeno 6. říjen 2014 Kategorie: Případové studie

Wellness hotel SAUNA

Není lepšího důkazu o efektivitě Mystery Shopping než ukázka z praxe. K provedení analýzy nás oslovil Wellnesshotel Sauna, který leží v malebné vesničce Karlov pod Pradědem. Místo pro hotel je to jako stvořené. Okolí nabízí celou řadu turistických aktivit po celý rok. Jaro, léto i podzim jsou ideální pro jízdu na kole i pěší turistiku, v zimě je možné se vyřádit na nedalekých sjezdovkách. V okolí se nachází i celá řada zajímavých míst jako hora Praděd, Lázně Karlova Studánka, Rešovské vodopády, hrad Sovinec a další.

 
mobilni-cisnik.jpg

Publikujeme

publikace

Systémy pro restaurace

Systémy pro restaurace

Systémy pro obchody

Systémy pro obchody

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro recepce

Systémy pro recepce


Konzultace a poradenství v gastronomiiAWIS Global Systems s.r.o. © 2016

Mystery shopping pro gastronomii - Ekonomika provozu pro restaurace - Systematická gastronomie - Poradenství a konzultace - Mystery shopping nejen v Praze a Brně