Jste zde:   Domovská stránkaPUBLIKACEPropojení kamerového a pokladního systému aneb, aby vám nic neuniklo!
Vytvořeno 24. září 2014 Kategorie: Publikace

Propojení kamerového a pokladního systému aneb, aby vám nic neuniklo!Jednou z unikátních nabídek společnosti AWIS je možnost propojení pokladního a kamerového systému ve vaší restauraci, baru, kavárně či obchodě. Na to, co všechno pokladní modul KAMERA provázaný s kamerovým systémem umí, jsme se zeptali Petra Punčocháře ze společnosti AWIS.

 

 

 

 

Jak propojení kamerového a pokladního systému funguje?

Petr PunčochářKamerové systémy tvoří další část uceleného řešení českých pokladních systémů AWIS. Propojením hostovaného kamerového dohledu a pokladního systému získávají provozovatelé a majitelé restaurací maximální přehled a informace o tom, co se v provozovně děje. Služba NetRex Monitor umožní nejenom sledování dění on-line přes internet, ale také chytře ukládá veškeré záznamy na lokální úložiště i vzdálené zabezpečené servery společnosti NetRex a kontroluje funkčnost všech zařízení. Tím je zajištěna jak spolehlivá záloha nahrávek, tak i velmi rychlé vyhledání záznamu a celá stabilita systému. Kamerový systém chrání nejen majitele a provozovatele, ale i zaměstnance a celý byznys.

 

 

 

V čem je síla kamerového systému?

Aplikovaný kamerový systém je velmi efektivní a kontrolní nástroj nad celým byznysem. Efektivním se stává v případech, kdy dochází k pravidelným únikům zboží či finančních prostředků, a to jak ze strany zaměstnanců, tak ze strany zákazníků. Díky kamerovému systému je možné zpětně dohledat všechny kritické okamžiky, a problémy rychle vyřešit. On-line přístup přes internet umožní sledovat a kontrolovat práci zaměstnanců a celého chodu podniku prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Nemluvě o odstrašujícím faktoru kamer na zloděje.

Jaké události kamerový systém zaznamenává?

Kamerový systém přehrává následující kritické události: historii účtu, storna, slevy, přesuny položek mezi účty, zahájení směny, ukončení směny, příchod a odchod, zrcadlo a uzávěrku. Během několika minut si majitel může přehrát smyčku, která mu ukáže všechna storna, která v konkrétním dni probíhala.

Co konkrétně pokladní modul KAMERA dokáže?

Zásuvný modul KAMERAZásuvný modul KAMERA poskytuje propojení a komunikaci mezi pokladním systémem AWIS a kamerovým systémem NetRex. V náhledu monitoru pokladny poskytuje on-line kamerový dohled nad provozovnou i pracovištěm. Jak už jsem uvedl, umožňuje také uchovávat a vyhledávat specifické zá-znamy pouze kritických událostí, jakými jsou například storna, objednávky do kuchyně, placení účtu… Modul KAMERA je kompatibilní pouze s kamerovým systémem firmy NetRex. Na základě propojení vzdáleného dohledu firmy NetRex a pokladního systému AWIS je možné získat přesné informace o tom, co se kdy stalo, případně co se právě na provozovně děje, a také upozornit na případné nebezpečí formou SMS nebo e-mailu. NetRex Monitor je služba, která nabízí dohled nad sledovanými prostory přes internet nebo mobilní telefon. V pokladním systému tak restauratéři vyhledají ke každé události video záznam a mohou si danou událost zpětně přehrát.

 

Má toto unikátní propojení ještě nějaké další výhody?

Majitelé či manažeři mohou pohodlně z pokladního systému sledovat dění ve všech úsecích provozu – v baru, v salónku... Vyvarují se toho, aby hosté či zákazníci dlouho čekali na příchod personálu, mohou snadno kontrolovat manipulaci s pokladní zásuvkou, jednoduše řečeno, mají před sebou celý provoz „jako na dlani“.

 

RENÉHO RECEPTY

mobilni-cisnik.jpg

Publikujeme

publikace

Systémy pro restaurace

Systémy pro restaurace

Systémy pro obchody

Systémy pro obchody

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro recepce

Systémy pro recepce


Konzultace a poradenství v gastronomiiAWIS Global Systems s.r.o. © 2016

Mystery shopping pro gastronomii - Ekonomika provozu pro restaurace - Systematická gastronomie - Poradenství a konzultace - Mystery shopping nejen v Praze a Brně