Reference AWIS Global Systems

Spokojenost zákazníků je to, co vás v podnikání potěší asi nejvíce. Naše společnost provádí pravidelné průzkumy spokojenosti našich zákazníků, abychom si byli jisti, že vše funguje tak, jak má, případně, pokud je někdo nespokojený, tak abychom to co nejdříve napravili. Na této stránce si můžete přečíst mimo naše reference také názory našich klientů, přesně tak, jak nám je sdělili při naší telemarketingové kampani.

Naše služby využívají hotely, restaurace, ale i kavárny

Wellness hotel Sauna

Wellness hotel SaunaMystery shopping a následné konzultační služby v rozsahu téměř 70 hodin. Kompletní nastavení standardů v restauraci a hotelu zaměřené na komunikaci s klientem a profesionalitu. Tvorba nového menu. Celé menu navařeno, nafoceno + tvorba kalkulací a postup přípravy. Celou případovou studii si můžete přečíst na této stránce.

 

 

 

SKI areál Karlov

SKI areál KarlovMystery shopping hotelové restaurace. Na základě zjištěných nedostatků proběhli následné konzultace zaměřené na profesionalitu číšníků.

 

 

 

 

 

M1 Lounge

M1 LoungeMystery Shopping probíhající v nočních hodinách, zaměřený na profesionalitu barmanů, poctivost při hotovování drinků a samotného kasírování.

 

 

 

 

 

Restaurant Mlýnský Domov

Restaurant Mlýnský DomovMystery Shopping zaměřený na dodržování gastronomických pravidel, komunikaci s hostem a perfektní doporučování doplňkového sortimentu.

 

 

 

 

 

Kavárna Klášter Broumov

Kavárna Klášter BroumovMystery Shopping a konzultantská činnost pro kavárnu v klášteře v Broumově, příprava na realizaci restauračního provozu. Nastavení standardů servisu i kuchyně pro daný koncept.

 

 

 

 

Restaurant Carino

Restaurant CarinoMystery Shopping restaurace v centru Berouna pro zlepšování služeb. Mystery bylo zaměřeno jak na kvalitu surovin a jejich zpracování, food design, tak i na servis v rámci daného konceptu. Celou případovou studii si můžete přečíst na této stránce.

 

 

 

 

Hotel Lucia***

Hotel Lucia***Konzultantská činnost pro školení personálu a zlepšení nabízených služeb. Instalace pokladního systému - pokladní sestava (dotykový monitor, PC, termo tiskárny pro rychlý tisk účtenek a objednávek, čtečka karet s magnetickým pruhem pro efektivní přihlašování uživatelů.

 

 

 

Restaurant Vendetta

Restaurant VendettaRestaurace v centru Českých Budějovic - proveden Mystery shopping, profesionální konzultace, zjištění příčin provozních ztrát. Nově nastaven efektivní režim kalkulací a inventur s osobní odpovědnosti personálu. Šlo o zamezení takzvaných zaměstnaneckých ztrát.

 

 

 

Novoměstský hotel

Novoměstský hotelMystery Shopping Novoměstského hotelu v centru Prahy, velmi příznivý ohlas jednatele a zájem o další širší spolupráci. Přijata řada efektivních doporučení. Celou případovou studii si můžete přečíst na této stránce.

 

 

 

 

 


 

Hodnocení a komentáře některých našich klientů

 

BONAVITA, spol. s.r.o.

 • Pan Dvořáček, IT manažer společnosti BONAVITA, je se systémem AWIS spokojen. Zejména ocenil znalost detailních situací a celkovou odbornost školení, které provedl P. Vopátek. Systém funguje bezchybně, střídají se v obsluze s kolegou, který rovněž nemá připomínky. Rozhodně nás bude doporučovat, "protože budu říkat pravdu" (uvedl p. Dvořáček).

Retom Group s.r.o.

 • Pan Maixner je s funkcemi systému spokojen a používá jej denně. Na dotaz, zda bude náš systém doporučovat odpověděl, že jednoznačně ano.

NA HRADĚ, s.r.o.

 • Pan Čermák z firmy NA HRADĚ je se službami a systémem AWIS spokojen. Uvedl také, že je velmi rád a hodně cení, že se zajímáme o spokojenost svých klientů. Bude nás rád doporučovat.

Pacifik a.s.

 • Pan Váša z firmy Pacifik a.s. je se systémem AWIS velmi spokojen. Jak sám uvedl: “Všechny systémy fungují, všechny funkce jsou nastaveny podle našich potřeb a bez závad.” Rozhodně nás bude doporučovat svému okolí.

VŠ Hotelová v Praze 8, spol. s.r.o.

 • Odborná asistentka VŠ Hotelová v Praze, paní Ing. Sochůrková uvedla spokojenost, vše je nainstalováno dle potřeb výuky, problémy nejsou.

Food Goral Avika s.r.o.

 • Pan Soukup z firmy Food Goral Avika nám sdělil, že je se systémem spokojen, nejsou žádné problémy a všechny funkce jsou nastaveny dle jeho potřeb. Vzhledem k tomu nás bude doporučovat ostatním zájemcům.

Hotel U Krále Karla, a.s.

 • Pan Bárta z hotelu U Krále Karla sdělil, že je se systémem AWIS natolik spokojen, že s největší pravděpodobností objedná ještě jednu kompletní sestavu pro druhý hotel. Samozřejmě nás bude velmi rád doporučovat.

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

 • Systémy společnosti AWGS byly zapojeny do výuky, fungují bez závad a je s nimi všeobecná spokojenost.

Hotel Lucia, s.r.o

 • Hotel Lucia vyhlásil výběrové řízení na dodavatele komplexního systému, které jsme vyhráli. Manažer hotelu pan Černík nám napsal: “Se službami jsme spokojeni a vše probíhá v pořádku. Drobné nedostatky odstranil Libor Škopek, s jehož dosavadním postupem a odbornou zdatností jsme maximálně spokojeni. Určitě vaši společnost budu velmi rád doporučovat”.

EatQ Bistro s.r.o.

 • Pan Uher z EatQ Bistra je se systémem spokojený, až na drobné instalační problémy, které odstranil konzultant společnosti AWIS, pan Punčochář. Všechny funkce byly nastaveny dle potřeb provozovny, závady se dosud nevyskytly. Bude systém AWIS doporučovat kolegům z branže.

Serge Fasion s.r.o

 • Pan Skácelík je se systémem spokojen. Vše, co ke svojí práci potřebuje, funguje bez problémů. Kladně odpovídá také na dotaz, zda bude náš systém doporučovat.

ERIC Express Restaurant International Company, s.r.o.

 • Zástupce společnosti, paní Korbová, uvedla, že je se systémem velmi spokojena.

Rozmarýnek s.r.o.

 • Pan Svačina řekl, že je velmi spokojen, často opakoval slovo "super". Oceňuje přehlednost a jednoduchost systému AWIS. Řekl také, že dříve pracoval i s jinými systémy, které byly podle jeho slov buď zbytečně složité, poruchové, nepřesné, uživatelsky nepříjemné a někdy až přehnaně drahé. Pan Svačina oceňuje poskytovanou vzdálenou pomoc, která je rychlá, přesná a odborně na úrovni (poskytuje pan Vopátek). Rozhodně nás bude doporučovat.

REBO International CZ spol. s r.o.

 • Paní Parolková z firmy REBO uvádí, že si náš pokladní systém půjčili pouze na sobotu a neděli pro svůj stánek na knižním veletrhu. Se systémem byla spokojena.

Walk Café s.r.o.

 • Pan Procházka řekl, že po odstranění počátečních problémů je s naším systémem spokojen a připraví novou objednávku v rozsahu cca 100.000,- Kč pro zahradu a další provoz. Říká, že náš systém vybíral ze šesti dalších a nyní se přesvědčuje o správnosti své volby. Velmi oceňuje práci P. Vopátka, který instaloval a práci J. Bureše, který poskytoval účinnou vzdálenou podporu. Z těchto důvodů - kvalitní produkt a pohotový servis - bude AWIS rozhodně doporučovat.

SOTES Sokolov spol. s r.o.

 • Pan Grebeň ze společnosti SOTES Sokolov doslova uvedl (cituji): "To je bomba! Jsem z toho celej nadšenej, umí to víc, než jsem čekal. Senzace !!! Poprvé s tím pracuji a jsem naprosto nadšenej."

Domus Development, s.r.o.

 • Zavedením systému společnosti AWIS do naší firmy došlo k mnoha pozitivním změnám. Jsme moc rádi, že jsme zvolili právě tento systém a budeme ho určitě doporučovat.

VEEM TRADING, s.r.o.

 • Se systémem společnosti AWIS jsme spokojeni. Po instalaci systému se objevily drobné problémy s funkcemi pokladny, ale po žádosti o nápravu byly obratem odstraněny. Systémové řešení AWIS doporučujeme.

ALDINO s.r.o.

 • Pan Gorges z firmy ALDINO nám sdělil, že je se systémem AWIS spokojen, ale ze začátku se občasně vyskytovaly chyby ve výpočtu marže a celkového zisku, které byly následně opraveny. I přes tuto závadu nás bude pan Gorges doporučovat.

Milan Sedlák

 • Manželka pana Sedláka, paní Sedláková, uvedla: “Se systémem AWIS jsem velmi spokojena. Ostych zaměstnanců před používáním systému zvládám sama. Váš systém rozhodně doporučím.”

Podolka Gastro, s.r.o.

 • Pan Vobořil ze společnosti Podolka Gastro nám stručně sdělil, že je všechno v pořádku, a že není potřeba nic řešit. Systém AWIS doporučí svým známým o obchodním partnerům z oboru gastronomie.

VON ZEITEN s.r.o.

 • Paní Motejlová ze společnosti VON ZEITEN je s dodávkou karet s EAN kódem maximálně spokojena. Uvedla, že se znovu obrátí na Petra Vopátka s další objednávkou a bude nás doporučovat, protože byla překvapena, že nějaký dodavatel zjišťuje spokojenost zákazníka i po skončení obchodního případu.

CARINA ART s.r.o.

 • Paní Janstová uvedla, že je v pozici majitelky provozovny a ačkoli pokladní systém objednala a zaplatila, sama s ním nepracuje. Současně však uvedla, že práci svého personálu denně kontroluje a pokud by se vyskytla v systému nějaká závada, rozhodně by se o ní okamžitě dověděla. Podle jejích slov: “Systém pracuje bezvadně a ze strany uživatelů k jeho funkcím nemáme žádné připomínky. Jsem rozhodnuta váš systém, který během denního používání nepotřeboval žádný odborný zásah, určitě doporučím.”

Vodpočívárna s.r.o.

 • Pan Randa ze společnosti Vodpočívárna je se službami a systémem firmy AWIS naprosto spokojen. Výrazně pozitivně hodnotí zejména profesionalitu Petra Vopátka a jeho ochotu reagovat na požadavky klienta. Uvažuje o koupi dalšího systému a velmi rád nás doporučí.

GAVIOTA s.r.o.

 • Pan Čarný uvedl, že se systém učí používat. Školení, které podstoupil, proběhlo naprosto v pořádku. Také používá uživatelský manuál, který mu vyhovuje. Oceňuje zejména práci Petra Vopátka, který provedl instalaci.

Maříž, autorská originální keramika, s.r.o.

 • Paní Trubáčková je se systémem AWIS spokojena, ale zmiňuje problémy se slabým internetovým signálem, který výrazně komplikuje možnost vzdálené podpory. Provozovna je umístěna poblíž rakouských hranic a převládá rakouský signál. Dále uvádí problémy s personálem, který nepochopil školení, ale současně uvádí, že toto není problém AWIS. Uvažuje o koupi dalšího systému a je ochotna nás doporučovat.

Confita C&C, s.r.o.

 • Pan Schwarz ze společnosti Confifa C&C nám sdělil, že po odstranění drobných nedostatků v počáteční fázi používání systému je nyní vše v pořádku, a proto je ochoten nás doporučovat.

Silicon & Software Systems Česká republika s.r.o.

 • Pan Hlavnička je podle svých slov se vším spokojen. “Žádné problémy se zatím neobjevily, jinak bych je avizoval. Nastavená pravidla jsou dodržována a bude nás rád doporučovat.

FINEST-REAL, s.r.o.

 • Paní Hájková je se systémem AWIS i se službami a komunikací spokojena ve všech ohledech.

Tomáš Čermák

 • Pan Čermák uvedl, že je se systémem spokojen. Doslova řekl: “Systém AWIS je super. Funkce mám nastavené dle svých potřeb, vše je v naprostém pořádku. Velmi rád vás doporučím.”

Karel Luňák

 • Pan Luňák je velmi spokojen jak se systémem, tak s průběhem instalace, ochotou a odborným výkladem Petra Vopátka. Systém AWIS bude rozhodně doporučovat.

Ente s.r.o.

 • Pan Müller je velmi spokojen jak se systémem, tak s celkovým průběhem instalace od Petra Vopátka. Uvedl také, že systém měl malý výpadek (netiskly se pokladní bloky), ale spravil to jednoduchý restart. Od té doby vše běží bez závad. Všechny funkce označuje za výborné a bude nás doporučovat.

Jarmil Vokurka

 • Pan Vokurka uvedl, že všechny systémy jsou nastaveny dle jeho přání, instalace proběhla bez problémů a vše funguje bez závad. Vzhledem k těmto skutečnostem nás bude rozhodně doporučovat ostatním zájemcům.

J. P. Praha s.r.o

 • Pan Bříza z J. P. Praha uvedl, že po počátečních "dětských nemocech" je se systémem AWIS maximálně spokojen. Velmi chválil práci Petra Vopátka.

KEKS s.r.o.

 • Pan Torlopov je se systémem spokojen. Původní drobné závady byly odstraněny.

PharmDr. Vladimíra Holubcová

 • Paní Holubcová je se systémem AWIS maximálně spokojena. Uvedla, že po drobných nedostatcích po skončení instalace je nyní vše v pořádku a učí se spolu se zaměstnanci obsluhovat všechny dobře nastavené funkce. Určitě nás bude doporučovat ostatním potenciálním uživatelům.

Sushi Plus s.r.o.

 • Paní Brožová z firmy Sushi Plus je se systémem AWIS spokojena a nemá žádné připomínky.

Stavland s.r.o.

 • Paní Stoilovová je spokojena s tím, co se naučila ovládat a je velmi spokojena. Bude systém AWIS doporučovat svým známým a obchodním partnerům.

Petr Šenk

 • Pan Šenk doslova uvedl: "Všechno je parádní a funguje, je to super". Velmi rád nás bude doporučovat.

Advancit s.r.o.

 • Pan Zmeškal ze společnosti Advancit je se systémovým řešením AWIS spokojen. Dle jeho slov by náš systém určitě doporučil.

SILVI MARO s.r.o.

 • Paní Soukupová z firmy SILVI MARO sdělila, že se systémem je naprostá spokojenost, chválila preciznost práce konzultanta firmy AWIS, pana Dubišara a jeho vstřícné chování. Data do systému vkládali se synem bez problémů. Vzhledem ke spokojenosti je připravena nás všude doporučovat (zejména v Rokycanech, kde prý už nějaké kasy v obchodech viděla).

Silver Aqua, s.r.o.

 • Pan Himl uvedl, že systém AWIS funguje bezvadně. Doporučí ho svým známým a obchodním partnerům.

Michal Zach

 • Pan Zach je se systémem maximálně spokojen ve všech ohledech, jak s funkcemi systému, tak s instalací a jednáním našich techniků (Dubišar, Bureš). Proto je ochoten nás doporučovat.

Petr Horák

 • Pan Horák uvedl spokojenost se systémem, zatím si zvyká na užívání všech nainstalovaných funkcí. Připomínky ani jiné poznámky nemá.

Havanera s.r.o.

 • Pan Pilous vyjádřil spokojenost, vše funguje dle potřeb a nastavení odpovídá jeho požadavkům.

Holflor studio 1 s.r.o.

 • Pan Holeček je velmi spokojen, přiznává, že se teprve učí chápat všechny funkce systému, ale líbí se mu intuitivnost ovládání. Později přiobjednal modul mobilní číšník a další doplňky. Vyjádřil i spokojenost v komunikaci se zaměstnanci společnosti AWIS včetně instalace (P. Vopátek). Určitě nás bude doporučovat.

GOZ GASTRO s.r.o.

 • GOZ GASTRO je dealerská firma společnosti AWIS. Zástupce dealerské firmy potvrzuje spokojenost s naším systémem, reklamace ani stížnosti nejsou zaznamenány

Petr Galatík

 • Pan Galatík je se systémem spokojen. Zatím se podrobně seznamuje s funkcemi systému, ale vše funguje dle jeho potřeb. Určitě by nás doporučil v případě dotazu na seriózní firmu.

Biofarma Lukas, s.r.o.

 • Paní Lukasová ze společnosti Biofarma Lukas vyjádřila zpočátku nespokojenost, protože byla nainstalována verze manažerského modulu nekompatibilní s původním programem, program nefungoval a paní Lukasová musela několikrát zavřít prodejnu a znovu nechat školit personál. Teprve, když si stěžovala, zasáhl P. Punčochář a vzdálenou podporou problém vyřešil.

REMIMI s.r.o.

 • Pan Váša uvedl úplnou spokojenost se systémem AWIS, všechno funguje a je v naprostém pořádku. Bude nás doporučovat svým známým z oboru.

Azafata s.r.o.

 • Paní Koksteinová je se systémem spokojena, pochvaluje si jeho snadnou ovladatelnost a provozní jednoduchost. Určitě nás bude doporučovat a přeje nám další zákazníky, spokojené tak, jako je ona.

Coffee Source s.r.o.

 • Paní Bednářová z firmy Coffee Source uvedla, že se systémem pracuje denně a zatím nenalezla žádnou závadu nebo nedostatek. Vše je podle ní nastaveno tak, jak provoz potřebuje. Rozhodně nás bude doporučovat.

Petr Kopecký

 • Pan Kopecký je spokojen se všemi funkcemi, rozhodně nás bude doporučovat.

J.M.P. GRAND s.r.o.

 • Paní Moravcová ze společnosti J.M.P. GRAND je se systémem AWIS spokojena a nemá žádné připoménky. Uvedla, že “všechno dobře funguje" a k systému nemá žádné výhrady.

Ondřej Zalabák

 • Pan Zalabák je maximálně spokojen ve všech ohledech, dokonce se domluvil s P. Vopátkem na dalším rozšiřování modulů a jejich testování. Práci pana Vopátka si velmi pochvaloval.

Petr Skořepa

 • Pan Skořepa je spokojen, počáteční potíže byly bez problémů a rychle vyřešeny.

Eva Trnková

 • Paní Trnková je se systémem spokojena, uvádí, že po instalaci proběhlo doladění některých funkcí a chválí si zejména práci P. Vopátka. Na systém si postupně zvykla a určitě nás bude doporučovat.

Salon R9

 • Pan Janota ze salonu R9 je spokojen ve všech ohledech. Systém je nastaven dle jeho potřeb a nevyžaduje nějaké zvláštní úpravy nebo zásahy. Na dotaz, zda by byl ochoten pokladní systém AWIS doporučovat odpověděl, že rozhodně ano.

ADATECH s.r.o.

 • Pan Srba sdělil, že systém lze považovat za uživatelsky příjemný, intuitivní a ve srovnání s konkurenčními systémy za relativně jednoduchý a snadno ovladatelný. Firma ADATECH sama pokladní systémy nepoužívá, jsou jako subdodávka k jejich HW, ale podle p. Srby by se o nějakém nedostatku od koncového uživatele určitě dověděl. Bude nás rád doporučovat.

Tonerink Group s.r.o.

 • Pan Barvik z firmy Tonerik Group projevil maximální spokojenost se všemi funkcemi, které má v systému nastaveny. Současně projevil i ochotu náš systém doporučovat. Podle jeho slov “Všechno funguje jak má a nemám zatím potřebu systém rozšiřovat.

Tomáš Kratochvíl

 • Pan Kratochvíl vyjadřuje spokojenost se systémem jako takovým, pouze zmiňuje některé technické detaily, které však chod jeho provozovny neomezují. On sám považuje tyto detaily za téměř nepodstatné. Doporučovat nás bude, systém označuje za spolehlivý.

DOBROZEMĚ s.r.o.

 • Pan Hošek vyjadřuje velkou spokojenost, nastavení funkcí pokladny odpovídá potřebám podniku, uvádí jenom trochu zdlouhavější průběh operací, ale dodává, že tato drobná chyba nevadí. Bude nás doporučovat svým známým.

Žaneta Sejková

 • Paní Sejková sdělila, že je se systémem a službami firmy AWIS velmi spokojena, a že všechny funkce, které u pokladny ke svojí práci potřebuje, jsou bezproblémové a žádné závady systému se nevyskytly. Určitě nás bude doporučovat v okruhu svých známých i mezi kolegy z oboru..

Dalibor Slánský

 • Pan Slánský je s naším systémem velmi spokojen, chválí práci pana Vopátka, který mu nastavil funkce podle jeho přání, a jak řekl “všechno běží bezporuchově”. Dále také řekl, že cení profesionální a srozumitelný výklad pana Vopátka týkající se obsluhy včetně jednoduchých návodů pro odstranění drobných závad. Rozhodně bude náš systém doporučovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

obchod.jpg

Publikujeme

publikace

Systémy pro restaurace

Systémy pro restaurace

Systémy pro obchody

Systémy pro obchody

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro recepce

Systémy pro recepce


Konzultace a poradenství v gastronomiiAWIS Global Systems s.r.o. © 2016

Mystery shopping pro gastronomii - Ekonomika provozu pro restaurace - Systematická gastronomie - Poradenství a konzultace - Mystery shopping nejen v Praze a Brně