Gastro vybavení, moderní technologie a systémy

Poradíme vám, jak vybrat vhodné gastro vybavení či gastro zařízení do vašeho hotelu nebo restaurace. Ukážeme vám moderní počítačové technologie a pokladní systémy, které umožní vašim zaměstnancům, aby odváděly svou práci na plný výkon. Vrátíme váš gastronomický provoz do zlaté éry českého pohostinství.

Konzultace při výběru gastro vybavení a zařízení

Spokojenost zákazníka je v gastronomii vždy na prvním místě, proto přinášíme moderní počítačové systémy, technologie a gastronomické zařízení, které nejen zvýší přehled majitelů, ale výrazně zefektivní pracovní procesy personálu. Pomůžeme a poradíme vám při výběru vhodného a profesionálního gastro vybavení a technologického zařízení pro vaši restauraci nebo hotel.

 

Poradenství při výběru gastro zařízení

Luxusní restauraceMáme bohaté zkušenosti se zařízením do gastronomických provozoven. Spolupracujeme s několika dodavateli gastro zařízení, jejichž produkty jsou v některých směrech rozdílné a nabízí se tak možnost výběru. Dle vašich požadavků a potřeb vám navrhneme ekonomickou a optimální variantu gastro vybavení. Zajistíme kompletní projektování kuchyní, barů, interiérů, včetně všech potřebných spotřebičů. 

 

 

 


 

Poradenství při výběru gastro technologie

Luxusní restauraceModerní gastronomie vyžaduje moderní technologie a trendy. Pokud chcete nabízet špičkové služby, budete potřebovat také špičkové technologie. Doporučíme a navrhneme vám ty nejlepší gastronomické a hotelové technologie a software, které zajistí přehlednost vašeho podniku, motivují vaše zaměstnance a zefektivní práci všech zúčastněných. V našem portfoliu produktů naleznete všechny potřebné hardwarové i softwarové vybavení, které jsou primárně navrhnuté právě pro gastronomii a hotelnictví.

 

Pokladní systémy pro gastronomii

V případě počítačových programů se jedná zejména o pokladní systémy pro restaurace, obchody či obchodní centra.

 

Rezervační systémy pro recepce a hotely

Pokladní systémy propojíme také s unikátním rezervačním systémem, který byl navržen primárně pro hotely, penziony a ostatní ubytovací zařízení.

 

Hardware vybavení a ostatní příslušenství

Zajistíme vám také kompletní vybavení hardwarem. Dodáme vám počítače, tiskárny, monitory, dotykové LCD, pokladny, skenery, čtečky, bankovní terminály, mobilní a POS terminály či kamery a kamerové systémy.

 

ERP a CRM systémy pro řízení podniku

Pro řízení obchodních a produkčních činností, které jsou spojené s přehledným chodem podniku, vám doporučíme vhodné ERP a CRM systémy. Ukážeme vám, jaké výhody přináší tyto ekonomické a informační systémy a zaškolíme vás pro efektivní práci s nimi.

 


 

Dress kodex – oblečení personálu

Dress kodex jsou nepsaná, avšak velmi důležitá pravidla ošacení. Dress kodex lze označit také za módní filozofii. V gastronomii hraje oděv či pracovní uniforma velmi zásadní roli při rozpoznávání a určování jednotlivých pracovních pozic, ale také při komunikaci se zákazníkem. I v tomto směru vám poradíme a doporučíme vhodné oděvy pro vaše zaměstnance.
Pro náročnější klienty jsme připraveni navrhnout originální firemní oblečení, které bude vytvořeno na základě vizuálního stylu společnosti.

 


 

Pokladní, rezervační a kamerové systémy

Zvyšujeme přehled majitelů a provozních o fungování jejich podniku. Díky dodávkám a servisu pokladních, controllingových a skladových informačních systémů zajišťujeme hladký chod restaurací a minimalizujeme riziko chyb ze strany personálu. Ve spojení s mobilními technologiemi dokážeme zajistit kontrolu nad provozem po dobu 24h denně. I díky této skutečnosti jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001.

 

Pokladní systémy pro restaurace

Grafický náhled pokladního systémuPomocí pokladních systémů a moderních počítačových technologií umíme zamezit časovým prostojům a komunikačním chybám. Eliminujeme tím také čas na napravení těchto negativních jevů. Vytváříme investice, které se samy zhodnotí a dokážou zvednout kredit a důvěru vaší provozovny v očích zákazníka. Pokladní systémy zpřehlední celý chod i ekonomiku vašeho gastronomického provozu.

 

 

Mobilní číšník a přenosné pokladní systémy

Kuchař s tabletemMobilní pokladní systémy zrychlují a zefektivňují práci v gastronomických provozech až o celých 20 %. V restauračních zařízeních se nazývá tato přenosná pokladna „mobilní číšník“. Funguje na základě bezdrátového spojení vzduchem (Wi-fi, Wireless LAN, WLAN) a slouží zejména pro objednávání a zúčtování v restauraci, ale i mimo ní. Mobilní pokladní systémy jsou vhodné především pro obsluhu na letních zahrádkách a terasách.

 

Rezervační systémy pro recepce a hotely

Ukázka hotelového rezervačního systémuPřehledný rezervační systém je základem pro dobrou komunikaci se zákazníkem. Recepčnímu umožní maximální přehled nad obsazeností, ale také nad platebním procesem ubytovacího zařízení. Rezervační systém eliminuje velké množství chyb a zmatků při rezervacích a objednávkách ubytování.

 

 

 

Kamery a kamerové systémy

Náhled na kamerový systémRestaurace patří mezi nejvíce ohrožené provozy ze strany zaměstnanců. Úniky potravin, nápojů, ale i vybavení nejsou v gastronomii ničím výjimečným. Proto jsou dnes velmi důležitou složkou moderních technologií kamerové systémy, které umožňují majitelům maximální přehled a dohled nad svým gastronomickým provozem, a to on-line odkudkoliv a 24 hodin denně.

 

recepce.jpg

Publikujeme

publikace

Modul SHERIFF

Máte pocit, že vaši zaměstnanci nejsou poctiví, ba dokonce, že vám kradou? Vaše řešení se možná nachází v této video prezentaci.

MODUL SHERIFF

Rychlý kontakt

Pobočka Brno
Špitálka 122/33, 602 00 Brno
Pevná linka: 511 447 444
Mobilní telefon: 725 251 538
E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pobočka Praha
Na Plzeňce 1236/4, 150 00 Praha 5
Pevná linka: 222 531 222
Mobilní telefon: 775 562 349
E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pobočka Ostrava
Stodolní 835/17, 702 00 Ostrava
Pevná linka: 555 500 103
Mobilní telefon: 702 119 725
E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Systémy pro restaurace

Systémy pro restaurace

Systémy pro obchody

Systémy pro obchody

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro síť obchodů

Systémy pro recepce

Systémy pro recepce


Konzultace a poradenství v gastronomiiAWIS Global Systems s.r.o. © 2016

Mystery shopping pro gastronomii - Ekonomika provozu pro restaurace - Systematická gastronomie - Poradenství a konzultace - Mystery shopping nejen v Praze a Brně